O Firmie

Firma PRODMAX, dawniej MOTO MAX, powstała w 1994 roku. Jak sama nazwa wskazuje, początkowo zajmowała się produkcją akcesoriów motoryzacyjnych. Specjalnością zakładu były i są do dzisiaj przewody aluminiowe, aluminiowo papierowe i aluminiowo poliestrowe do połączeń kolektorów ssących z filtrami powietrza w różnego typu silnikach spalinowych.
Następny etap w rozwoju firmy, to rozpoczęcie produkcji dla przemysłu budowlanego.
I tak rok 2003, to początek aluminiowych, elastycznych rur SPIRO. Jesteśmy dzisiaj jednym z największych producentów tych przewodów na polskim rynku. Olbrzymie ilości zużywanego do tego celu aluminium stawiają nas w czołówce odbiorców tego kruszcu, co powoduje, że ceny zakupu mamy bardzo dobre, a to przekłada się na najlepsze ceny gotowego produktu na rynku. Następny rok przynosi zakup linii do produkcji produktów termoizolacyjnych. Rozpoczyna się era otulin ze spienianego polietylenu. Dołączamy do kilku zakładów produkcyjnych w Polsce i dzisiaj jesteśmy jednym z większych producentów otulin termoizolacyjnych, a wysoka jakość naszych wyrobów powoduje, ze z dużym powodzeniem sprzedajemy je w kraju, jak za granicami Polski. Sukcesywnie rozbudowujemy ten dział produkcji i uruchamiamy nowe linie produkcyjne.
Uruchomienie tej produkcji nie było możliwe w głównej siedzibie w Regułach k. Warszawy ze względu na potrzebę dużych hal produkcyjnych i magazynowych. W tym celu zakupiliśmy i rozwinęliśmy drugi nasz zakład w Żurominie k. Mławy. Tam też w roku 2006 podjęliśmy produkcję kominów z blachy kwasoodpornej. Zakupiliśmy laser firmy Trumpf, co pozwala nam na bardzo precyzyjne i szybkie wycinanie formatek do produkcji elementów kominowych, a profesjonalny park maszynowy w skład którego wchodzą min. prasy krawędziowe, walcarki, automaty spawalnicze pozwalają na spełnienie oczekiwań naszych klientów z zewnątrz, dla których świadczymy usługi w tym zakresie.
Styczeń 2007 roku to następny przełom w naszej firmie. Otrzymujemy Europejski Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji systemów kominowych, co stawia nas w krajowej czołówce producentów i pozwala na sprzedawanie naszych produktów w krajach Unii Europejskiej.
Do gamy produktów przez nas wytwarzanych ostatnio dołączyły zbrojone węże ogrodnicze i karbowany przewód osłonowy – Peszel. Uruchomiona przez nas linia do produkcji granulatu PCV powoduje, że jesteśmy niezależni, jeśli chodzi o materiał do produkcji wyrobów z PCV i nasze produkty, poza świetną jakością charakteryzują się dobrą ceną.
Jak wynika z krótkiego opisu firmy PRODMAX, jesteśmy firmą o bardzo szerokim spektrum działania. Rozwijamy się nadal i obecnie nasze siły skupiamy nad sukcesywnym podnoszeniem jakości naszych wyrobów. Udaje nam się to z dużym powodzeniem, czego dowodem jest pokaźna lista naszych stałych odbiorców i coraz większa – nowych.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO POD ADRESEM: www.prodmax-sklep.pl